Adela Vinczeová sa na televíznych obrazovkách pohybuje viac ako 20 rokov. Atraktívna moderátorka však vôbec nestarne, ba priam zreje do krásy. Čomu vďačí za svoj atraktívny look?

Známa blondínka je na obraze vždy dokonale upravená. Každá žena vie, že make-up urobí svoje, no Adela Vinczeová ukázala na Instagrame aj ďalšie “tajomstvá, ktoré z nej pred kamerami či na rôznych spoločenských udalostiach robia bohyňu.

Adela

Celebritná mamička odhalila vo svojich príbehoch realitu, v ktorej drží v ruke zložené príčesky a aj umelé mihalnice. Mnohých však pri pohľade na Adel zaujíma i to, či za tak dokonalú pleť bez najmenších chybičiek krásy vďačí prírode alebo zákrokom na estetickej klinike?

Zmizne z obrazoviek? Adela prehovorila o nejasnej budúcnosti!

,,No ale vážne! Skincare Adely chceme vedieť! Mezoterapia? Botox?” opýtal sa jeden zo sledovateľov Adelinho manžela Viktora. ,,Nič. Ani pichnuté, ani ponaťahované. Ale hračiek nemáme doma toľko, koľko máme krémikov,” prekvapil a pobavil Vincze, ktorého polovička má v 43 rokoch pleť, akú by jej mohla závidieť nejedna dvadsiatnička.

Adela

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze, letsdance.markiza, trochu_inak_s_adelou