Adela Vinczeová (37) a Viktor Vincze (27) si zahrali milencov aj v divadelnom predstavení Odchody vlakov, s ktorým sa predstavia po Slovensku. Slováci sa vyjadrili k ich hereckým výkonom.

Hoci mal Viktor skúsenosti s amatérskym hraním už skôr, Adela sa pri ňom musela trochu hecnúť, aby sa predviedli v divadelnom predstavení Odchody vlakov, v ktorom hrajú skrachovaných milencov, ktorí sa snažia obnoviť svoju slávu. Po trojmesačnom skúšaní už manželia vystúpili v rodnej Šali a plánujú miniturné po Slovensku. Priznali, že diváci reagovali pekne, aj keď mali pred vystúpením poriadnu trému.

I keď je dvojica pod mediálnym drobnohľadom a nejde o profesionálnych hercov, odozvy divákov sú naozaj viac ako pozitívne. Na Viktorovom Instagrame sa to po predstavení len tak hemží slovami chvály: „Neskutočne svetoví ste boli v nedeľu !!! Ja vás prídem určite zase pozrieť,“ znejú slová fanúšičky. „Odporúčam, videla som hru dvakrát a vždy som sa poriadne zachechtala,“ pridáva sa ďalšia.

Zdá sa, že skúšanie v divadle po večeroch sa manželom oplatilo a Slováci sa dokonca dožadujú vystúpení aj v iných mestách. Žeby sa nakoniec predsalen vrhli na herectvo?

ZdrojFoto: Instagram