Populárni moderátori tvoria pár už viac ako sedem rokov. O svoje súkromie sa nemajú problém podeliť aj s verejnosťou. Najnovšie však Adela a Viktor o sebe prezradili pikošku intímnejšieho charakteru.

Vinczeovci sú aj tento rok súčasťou tanečnej šou Let’s Dance. Kým Viktor má na starosti moderovanie živých prenosov, Adela má miesto v porote a hodnotí výkony súťažiacich.

Vedľa Adelky sa v nedeľu posadil okrem porotcovským stálic aj argentínsky fešák Facundo Arana, ktorého ospievala do nebies. Okrem toho i moderátorov večera, a teda svojho manžela a jeho kolegyňu Luciu Hlaváčkovú. ,,Ja som pochválila moderátorov, vyzdvihla som moderátora…,” prezradila v rozhovore pre Markiza.sk blondínka, do čoho jej skočil Viktor. ,,Lebo s ním zdieľa jedno lôžko, ale iba preto,” doplnil polovičku.

Neskutočné gesto Facunda cez Let’s Dance: Toto v televízii nebolo

,,Vlastne už ani s ním, moderátor spí už vo vedľajšej izbe,” uvedomil si Vincze po chvíli. ,,Áno, lebo ja už zdieľam lôžko s niekým iným,” potvrdila s úsmevom jeho slová Adela. Dôvodom, prečo spolu manželia nespávajú v jednej posteli, je pravdepodobne ich malý synček, ktorý do rodinky pribudol koncom roku 2022.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/viktorvincze