Divák počas relácie Chartshow prejavil nesúhlas s obľúbenou moderátorkou a tak sa rozhodla vyriešiť to po svojom. “A von!”, odvrkla Adela na jeho odlišný názor. Neuveríte, kvôli čomu sa blondínka odhodlala k takejto nečakanej reakcii.

V poslednej epizóde markizáckej Chartshow sa objavil sám Karel Gott osobne v časti, ktorá bola venovala najväčším mužským idolom. Už na prvý pohľad bolo jasné, že Banášová si ho veľmi váži a je nesmierne rada, že ho môže mať vo svojej relácii. Rozhodla sa spraviť si s ním dokonca selfie, čo bola podľa jej slov výnimka. Moderátorka sa netajila tým, že speváka zbožňuje a neváhala sa ho spýtať ani na jeho nový výzor, čím narážala na briadku, ktorú už istý čas nosí.

Adela využila šancu a odfotila sa so svojím idolom

Maestro vtipne odpovedal, že sleduje aktuálne trendy a v móde sú drsní muži, preto si nechal narásť fúzy a briadku. Na to blondínka povedala divákom, nech prejavia svoj názor potleskom, ak sa im nový imidž Gotta páči. Celé hľadisko sa okamžite ozvalo obrovským potleskom. Teda skoro. Jeden jediný divák sa totiž rozhodol reagovať vtedy, keď sa Adela opýtala otázku, že komu sa nepáči. Moderátorka na diváka pohotovo reagovala s humorom jej vlastným. “A von! Nejaký oholený nešťastník,” povedala vtipne Banášová, čím potvrdila že Gott je pre ňu nedotknuteľný.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook