Televízia Markíza len pred pár dňami potvrdila, že už o pár týždňov zaradí do vysielania jeden zo svojich najpopulárnejších programov, tanečnú súťaž Let’s Dance. Kým prvou potvrdenou osobnosťou na parkete je tenistka Dominika Cibulková, dnes poznáme už aj prvého porotcu a hostiteľa večera!

Po dlhých piatich rokoch zaradí TV Markíza do vysielania obľúbenú šou Let’s Dance, kde si svoje pohybové schopnosti na parkete zmerajú známe slovenské osobnosti po boku profesionálnych tanečníkov. Kým Dominika Cibulková s nadšením potvrdila, že bude prvou súťažiacou prestížneho projektu, portál markiza.sk priniesol informáciu, že hviezdami šou budú aj manželia Vinczeovci.

Adela si tento raz zasadne za porotcovský stôl, pričom s výnimkou tretej série, kedy sama tancovala po boku Petra Modrovského, pôsobila na poste moderátorky relácie. Práve na tomto mieste ju vystrieda manžel Viktor, ktorý bude podobným formátom sprevádzať divákov po prvýkrát.

“S Adelou aj s Viktorom som už mal možnosť pracovať na niektorých projektoch predtým. Obaja sú skvelí moderátori, improvizátori aj glosátori. Adela Let’s Dance dobre pozná, či už z pozície moderátorky alebo tanečníčky. Pre Viktora to bude prvá skúsnesoť nielen s touto šou, ale aj s moderovaním programu tohto typu. Obaja majú moju plnú dôveru a teším sa na vzájomnú spoluprácu,“ potvrdil pre portál markiza.sk režisér a kreatívny producent projektu Pepe Majeský.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/viktorvincze, trochu_inak_s_adelou, markiza.sk