Napriek skutočnosti, že denne je na Slovensku viac uzdravených pacientov z koronavírusu než pozitívne testovaných, ochorenie pociťuje aj čoraz viac verejne známych osobností. Po Kataríne Knechtovej či Monike Bagárovej mali kladne vyhodnotené testy aj moderátori obľúbenej relácie 2 na 1, Adela Vinczeová a Dano Dangl.

Obávané pľúcne ochorenie Covid-19, ktoré pripravilo o život na Slovensku už takmer tisíc ľudí, si nevyberá. Do radov nakazených sa tentokrát pridali aj zvučné mená slovenského šoubiznisu Dano Dangl a Adela Vinczeová. Z moderátorskej dvojice šou 2 na 1 bol práve Dano tým, kto podstúpil PCR test ako prvý, pričom o jeho pozitívnom výsledku informoval aj obľúbenú blondínku. Markizáci síce netušia, kde sa mohli nakaziť, no ďalšie natáčanie relácie je v dôsledku ich karantény nateraz pozastavené.

Inak tomu nie je ani v prípade talkšou Trochu inak, ktorej ďalšiu epizódu mala Adela pripravovať s dohodnutými hosťami už v pondelok (7. decembra). Práve z tohto dôvodu sa prostredníctvom sociálnej siete prihovorila divákom, ktorí mali na natáčanie už zakúpené lístky. “Ak vás zaujíma, ako sa mám, mám sa relatívne dobre. Dnes ráno ma bolela tvár, je to taký nový pocit. Takže je to zaujímavý vírus, skamaráťujem sa s ním práve, spoznávam ho a verím, že nám spolu bude dobre a nie príliš dlho, aby sme sa potom mohli vidieť aj pri Trochu inak,” uviedla Adela humorom sebe vlastným. Prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/ej7sa6

Zdroj: FB/Trochu inak s Adelou