Adela Vinczeová má za sebou množstvo odmoderovaných relácií, ako aj celovečerných podujatí. Preto nie je veľkým prekvapením, že verejnoprávna televízia RTVS siahla práve po jednej z najlepších slovenských moderátoriek pri spustení nového projektu, ktorý odštartuje už čoskoro. 

Adela Vinczeová vo svojom rýchlom pracovnom tempe upustila a ako sama niekoľkokrát zdôraznila, dnes si už pracovné ponuky vyberá. Aktuálne je stále tvárou v relácií RTVS Milujem Slovensko, ako aj Trochu inak, kde si pozýva pravidelne inšpiratívnych hostí. Keďže však po úmrtí maestra Milana Lasicu ukončila televízia vysielanie relácie Zlaté časy, vymyslela celkom nový projekt.

Tým má byť podľa informácií HNonline pri príležitosti 65. výročia vysielania relácia Boli sme pri tom, ktorá sa začne vysielať od 28. októbra každý štvrtok o 20.30 hod. V projekte sa medzi pozvanými hosťami objaví Kamila Magálová, Oldo Hlaváček, Milan Kňažko, Vladimír Strnisko, Štefan Skrúcaný, Dano Dangl, no aj ďalší.

Na moderovanie novej relácie Boli sme pri tom sa teším. Rozhodne sa v nej pokúsime zachovať pohodu a odľahčenosť, cez ktorú sa pohrabeme v bohatej histórií televízie,“ uviedla moderátorka. Nadšenie zdieľa aj riaditeľ Jaroslav Rezník, ktorého nadchla myšlienka, že môžu čerpať z bohatého televízneho archívu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hnonline.sk │ Foto: RTVS, Televízia Markíza