Moderátorská jednotka Adela Vinczeová (37) šokuje jedným rozhodnutím za druhým. Najprv odmietla moderovanie prestížneho OTTA, speváckej súťaže Superstar a teraz prekvapila rozhodnutím skončiť aj v ďalšej obľúbenej šou.

Moderátorka Adela je už dlhoročne pracovne vyťažená, no stabilne patrila k projektom OTTO, Superstar, Milujem Slovensko, Let´s Dance či Chart Show. Posledne šokovala odmietnutím účasti na odovzdávaní cien OTTO s odôvodnením, že bude mať za sebou Českého LEVA a keďže býva v OTTO zároveň aj víťazkou viacerých kategórii, z pódia prakticky neodchádza. Tento rok sa teda rozhodla si všetko náležite vychutnať po boku manžela Viktora Vinczeho.

Rovnako odmietavo zareagovala aj na ponuku moderovať súťaž Superstar, počas ktorej sa kedysi dala dokopy aj s Tomášom Bezdedom. Najnovšie však doslova vyrazila dych, keď sa rozhodla skončiť aj v šou Milujem Slovensko, kde patrila spolu s Danglom a Nikodýmom ku stáliciam. Okrem rádiovej šou Spojky a televíznej šou Trochu Inak a Chart show sa ale predsa objaví aj v ďalšom pripravovanom projekte. Spolu s kolegom Danom Danglom sa podľa informácii Nového Času ujmú televíznej novinky 2 na 1, ktorá Markíza čoskoro predstaví. Je teda zjavné, že Adela upúšťa z vysokého pracovného tempa a hodlá sa viac venovať svojmu manželovi.

Adela zmizne aj zo šou Milujem Slovensko
Adela chystá s Danglom šou 2 na 1.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, TV Markíza