Adela Vinczeová pôsobí na televíznych obrazovkách už takmer 20 rokov a pred očami verejnosti sa rozhodne neskrýva. Zvládať situácie a život na výslní však prináša aj svoje úskalia, o ktorých sa moderátorka nehanbí hovoriť. Priam naopak, Adela priznala terapiu celkom otvorene.

Obľúbená moderátorka Adela Vinczeová pôsobí na televíznych obrazovkách celkom prirodzene, nechýba jej nadhľad a rozhodne si zo seba dokáže aj vystreliť. Pokoj duše a vyrovnanosť pramení z jej osobnostnej povahy, celkom otvorene však priznáva aj fakt, že ju cestou životom v minulosti sprevádzala i terapeutka.

Najúspešnejšiu slovenskú moderátorku totiž prepadol pocit, že by mala zmeniť pohľad na život, nájsť usmernenie a dosiahnuť duševný pokoj. “Terapia nemá byť v živote človeka o tom, že až keď som zúfalý a premýšľam nad definitívnym koncom svojho života, že až vtedy je čas na terapiu. Ja som nič dramatické neprežívala. Len som napríklad konkrétne cez vzťahy pociťovala, že to, ako žijem je fajn, ale mala som taký pocit, že život by asi mal mať inú kvalitu. Inú pohodu by som mala cítiť. Iné naplnenie, inú spokojnosť,” povedala Adela Novému Času.

Moderátorka verí, že obranný aparát si dokáže človek vytvoriť sám v sebe a z pozície obete nepriaznivých udalostí sa dokáže stať tvorcom svojho vnútorného šťastia. Adela sa preto prihovorila aj v rámci Dňa prevencie proti samovraždám so symbolom bodkočiarky, kedy terapiu v akomkoľvek štádiu naplno podporuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/trochu_inak_s_adelou, katarinaslesar