Adela Vinczeová je úspešná moderátorka a najnovšie aj amatérska herečka. Blondínka, ktorá prežila väčšinu profesijného života za mikrofónom, ale pred voľbami všetkých šokovala. Dostala totiž ponuku na lukratívny flek v politike!

Adela Vinczeová je naša najúspešnejšia moderátorka, ktorá prešla od mikrofónu v rádiu k tomu televíznemu. Postupne sa vypracovala medzi špičku a dnes ju hromadne pozývajú do projektov na Slovensku aj v Čechách. Nedávno však zažila podraz od vedenia, ktoré jej zrušilo po rokoch zmluvu.

Adela, ktorá na rovinu priznala trpké slová o bábätku s Viktorom, však dostáva viaceré ponuky aj mimo svojej hlavnej brandže a krátko pred parlamentnými voľbami poriadne šokovala svojich fanúšikov. Ako prezradila v rozhovore pre Nový Čas, viackrát sa ju snažili zlanáriť do politiky: “Mala som už niekedy občas nejaké ponuky, ale neviem, čo by som tam robila. Zatiaľ ma to veľmi neláka,” povedala na rovinu.

Moderátorka zároveň vysvetlila dôvod, pre ktorý sa podľa vlastných slov do politiky nehodí: “Ja si myslím, že nie som dostatočne občiansky zorientovaná vo veciach ako zákony, a myslím, že sa dá rovnako veľa vecí meniť aj mimo politiky,” objasnila a dodala, že v televízii je viacero ľudí, na ktorých vidieť, že politické ambície majú.

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube/Davidoff Time