Adela Banášová patrí medzi jednu z najlepších slovenských moderátoriek, ktorá sa pri každej odpovedi dokáže vynikajúco vynájsť. Jej skvelé rečnícke schopnosti a bezprostrednú pohotovosť pri odpovediach, jej určite závidí mnoho ľudí.

[sociallocker]V nedávnom rozhovore, ktorý Adela poskytla magazínu Emma, sa moderátorka odhodlala odpovedať i na pikantné otázky, ktorým sa poväčšine vyhýba. Samozrejme, padla aj otázka či niekedy uvažovala nad plastikou nosa. Adela sa priznala, že nad touto možnosťou kedysi naozaj rozmýšľala a mala už aj dohodnutý termín u doktora. Nakoniec to však prehodnotila a zatiaľ úpravu nosa nerieši.

A prečo ešte nemá dieťa? Ďalšia z otázok, na ktoré bez zábran odpovedala. „Na to existuje dôvod, ktorému nemusím nijako rozumieť. Možno mám na tomto svete inú úlohu. Možno mám zatiaľ žiť bez detí alebo mi v tomto živote neprináleží mať ich vôbec, lebo v tom minulom som veľa rodila. Alebo jednoducho mám ešte čas. Lebo keby to malo byť inak, tak to je inak. Dieťa si to zariadi, keď chce. Stále niekde cítim, že dieťa nie je vec, ktorú si „zariaďujeme“ ako kabelku z internetu. Uvidím, ako budem uvažovať neskôr.“

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]