Adela Vinczeová a Viktor Vincze, ktorý nedávno skončil v nemocnici, si šťastne nažívajú v spoločnej domácnosti, no aj ich sa dotkla aktuálna koronakríza. Úspešná moderátorka otvorene priznáva, že pociťuje pravidelné psychické prepady, ktoré musí Viktor zvládať s trpezlivosťou a nadhľadom.

Adela a Viktor majú za sebou prvé šťastné manželské roky, a hoci sa poznajú veľmi dobre, nájdu sa veci, ktoré ich ešte vzájomne dokážu prekvapiť. Prvú vlnu koronakrízy zvládla najúspešnejšia slovenská moderátorka v pokoji, a dokonca si užila viac voľna. Prichádzajúca druhá vlna je však pre ňu poriadne zaťažkávajúcou skúškou.

Teraz je tá druhá fáza, keď všetko, čo sme nerobili, nás dobehlo aj s tým, čo už bolo dopredu naplánované na toto obdobie, takže teraz je toho dvoj až trojnásobne viac. Plus musíme všetkých posielať na testy, všetky tie výroby ošetrovať bezpečnostne, takže je to ultra komplikované teraz,” priznáva v relácií Markíza Backstage.

Adela neskrýva svoje pocity a na rovinu hovorí, že jej dáva súčasné obdobie psychicky zabrať: “Viktor teraz zisťuje, s kým žije, až v tej druhej fáze, keď mám pocit, že mám také zľahka preťaženie a mám raz za týždeň taký, by som povedala, že psychický prepad, takže zisťuje také nové verzie mňa,” dodáva. Snáď sa situácia opäť zlepší a prísne vládne opatrenia v budúcnosti nebudú potrebné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza Backstage │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/viktorvincze