Jedna z najznámejších tvárí slovenského šoubiznisu má už očkovanie za sebou. Po náročnom priebehu ochorenia Covid 19, ktorý postihol aj jej manžela a rodičov, sa Adela Vinczeová stala jednou z propagandistiek vakcinácie a slová, ktoré prezentuje, premenila na skutok. 

„Covid som zažila na vlastnej koži a silno zasiahol najmä do života mojich najbližších,“ hovorí moderátorka Adela v kampani Slovensko proti Covidu. „Žijeme časy, ktoré sme si doteraz ani nevedeli predstaviť. Preto napriek prirodzeným otázkam, ktoré téma prináša, aktuálne nevidím iné riešenie ako očkovanie.“

Adela Vinczeová je dnes už zaočkovaná a promptnému vybaveniu môže vďačiť najmä lokalite, v ktorej sa s manželom nachádza: „Astra je tam. Sme na chate na Liptove, prišiel termín do Prešova, neváhala. Neváhajte ani vy. Ja stále čakám. Tomu, že je to moja babka, ktorú len sprevádzam, neuverili,“ píše na sociálnej sieti Viktor Vincze. Na negatívne komentáre fanúšikov celebritnej dvojice o Adelinom uprednostňovaní reaguje jasne: „Omylom bolo myslieť si, že za dva týždne v Čakárni dostane termín do Bratislavy,“ uzatvára dohady Viktor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: slovenskoproticovidu.sk, IG/viktorvincze | Foto: IG/viktorvincze