Jedna z najlepších slovenských moderátoriek Adela Vinczeová sa na nedostatok práce sťažovať nemôže. Okrem moderovania prestížnych televíznych či súkromných akcií sa roky objavuje v obľúbených zábavných šou ako Milujem Slovensko, Chart Show alebo v RTVS relácii Trochu inak s Adelou.

A hoci sa Adela i Viktor pravidelne objavujú na televíznych obrazovkách, na sociálnych sieťach zverejňujú zábery zo súkromia zriedkavejšie. Samotná moderátorka je dlhoročnou odporkyňou súkromných účtov na Facebooku či na Instagrame a zábery seba samej pridáva len sporadicky.

Prednedávnom otvorene priznala, že keďže na svoj profil pridáva málo obsahu, zaznamenala aj odliv verných fanúšikov. „Kukám z okna, ako mi z „dvora Instagramu” odchádzajú followeri… No, posledný reálny post bol vlažný a dávno. Uznávam. Je však pravdou, že sa mi nechcelo,“ hovorí na rovinu.

Adela sa však opäť zamýšľa nad tým, čo by mala s ľuďmi zdieľať vo verejnom priestore. Fanúšikom s humorom priblížila, že chodí 3x týždenne do fitka, 2x na jogu, často chodí pešo a záhradu polieva dažďovou vodou. „Toto všetko by bol môj influenc za ostatné týždne. A tak si hovorím – nechám to aj na iných,“ dodáva spokojne na záver. Je tak zjavné, že moderátorku neustále zverejňovanie súkromných aktivít nechytilo ani po rokoch za srdce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: YT/RTVSOfficial, IG/trochu_inak_s_adelou