Adela Vinczeová to v stredajšej Chart Show poriadne rozbalila, keď vymenila moderátorské sedenie za spev na pódiu. Takto prespievala známy nemecký megahit od Neny “99 Luftballons”.

Adela Vinczeová, ktorá nedávno prezradila, čo si myslí o známej ankete Slovákov, patrí k markizáckym stáliciam s obľúbenou hudobnou šou Chart Show, ktorá má na Slovensku množstvo priaznivcov. V uplynulej stredajšej časti to Adela poriadne odpálila, keď sa zrazu s mikrofónom postavila a vyrazila rovno na pódium.

Blondínka totiž prespievala známy nemecký megahit od speváčky Neny s názvom 99 Luftgallons a neostalo len pri speve! Adela si strihla aj pohybovo náročnú choreografiu, po ktorej ostali v šoku nielen diváci, ale aj pozvaní hostia v štúdiu.

Moderátorka už ale neraz dokázala, že sa nenechá zahanbiť ani v speve, keď natočila pieseň Obyčajné slová spolu s bývalým priateľom Tomášom Bezdedom a duety prespievala aj počas koncertovania s Richardom Müllerom. Rovnako zavítala na pódium šou Tvoja tvár znie povedome aj spolu s manželom Viktorom, kedy prekvapili hostí hitom od Eltona Johna a Kiki Dee Don’t go breaking my heart. Ako sa vám páčil Adelin výkon v Chart Show?

Adela prekvapila hostí prespievaním hitu od Neny

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Facebook, YouTube