Už takmer dva roky sú svoji a podľa všetkého sú spolu šťastní. Reč je o populárnej dvojici Adele a Viktorovi, ktorí si jeden druhého užívajú plnými dúškami. Málokto by však veril, že moderátor Televíznych novín sa pre úspešnú blondínku stal vlastne akousi záchranou.

Adela Vinczeová sa stala špeciálnym hosťom v internetovej relácií Level Lama pod taktovkou Sajfu. Tentokrát sa však natáčalo na pôde Univerzity Komenského v Bratislave, keďže oslavovala storočnicu a obaja aktéri boli kedysi študentmi práve tejto známej univerzity.

Dvojica sa pri hraní hier pustila do neformálneho rozhovoru, pričom sa venovali predovšetkým študentským časom. Adela sa však okrajovo vyjadrila aj k svojmu manželovi a verejne priznala, že i ona má v určitých veciach poriadne nedostatky.

Moderátorka tak pri úškrne zo strany budúceho otecka Sajfu pochválila Viktora. ,,Ja si myslím, že napríklad nemám dostatočné znalosti vôbec o ničom. Ja keby som nemala svojho muža, ja neviem, aké sú úrady, kde treba čo kedy zaplatiť, ako funguje život. Neviem, si predstaviť, ako by som toto zvládala,” úprimne povedala Vinczeová. No nie je krásne, že sa tak dopĺňajú?

Celý rozhovor Adely a Sajfu

Zdroj: YouTube/Sajfa  |  Foto: YouTube/Sajfa, Facebook/Odchody vlakov-Adela a Viktor,  Instagram/tvmarkizaofficial