Adelu Vinczeovú (38) môžu diváci pravidelne sledovať na televíznych obrazovkách, predovšetkým v relácií Chart Show. Úspešná moderátorka má však aj vlastnú talkshow ,,Trochu inak“ v priestoroch Slovenského národného divadla. Najnovším hosťom však divákov poriadne prekvapila.

Je všeobecne známe, že Vinczeovci sa už dlhšiu dobu snažia o spoločné dieťa, no, bohužiaľ, zatiaľ sa nedarí. Nátlak zo strany verejnosti bol však natoľko silný, že sa manžel moderátorky verejne priznal, že práve on sa stal problémom pri splodení potomka.

Manželia sa tak rozhodli upozorniť na túto tému ako celospoločenský problém. Dôvodom je predovšetkým zlé životné prostredie, nesprávne stravovanie či minimum pohybu. Nebolo tak prekvapením, že si Adela do svojej relácie pozvala uznávaného gynekológa Martina Petrenka, pričom sa spoločne venovali téme neplodnosti.

Odborník uviedol, že v priebehu rokov raketovo rastie počesť neplodných mužov, a tak je v budúcnosti možné, že dvojice budú môcť mať dieťa iba vďaka umelému oplodneniu. Nad touto informáciou sa pozastavila aj samotná blondínka, ktorá priznala, že možnosť umelého oplodnenia zatiaľ nepovažuje za správnu. ,,Ja nerada vidím veci čierno-bielo. Možnože to bude raz aj moja voľba, zatiaľ mám možno taký iný morálny pohľad na to,“ otvorene uviedla v rozhovore so svojím hosťom.

Vinczeová sa však spoločne so známym gynekológom snažili apelovať na mužov, ktorí sa chcú stať v budúcnosti otcami, aby navštívili lekára. ,,Pritom to vyšetrenie toho spermiogramu je skôr prijemné…. a vy tam máte celom veľkú škálu časopisov. Skrátka, dá sa to vydržať to vyšetrenie,“ s úsmevom dodala moderátorka.  

Celý rozhovor

Zdroj: YouTube  |  Foto: Instagram/viktorvincze, Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube  |  Video: YouTube