Adela Vinczeová patrí k tváram nášho šoubiznisu, ktoré pôsobia vždy vyrovnane a s prehľadom zvládajú aj nečakané situácie. Ostrieľaná moderátorka však priznala, že aj ona zažila v živote obrovský stres, keď svojho vlastného otca objavila priduseného vo vani.

Adela patrí už celé roky na výslnie slovenského šoubiznisu a svojím moderovaním sa drží stále medzi najobsadzovanejšou špičkou. Okrem toho prežíva veľké šťastie aj v súkromnom živote, kedy sa jej po svadbe s Viktorom Vinczem darí prechádzať adopčným procesom vytúženého bábätka.

Nedávno zodpovedala pár otázok pre média, pričom odhalila udalosť, pri ktorej v živote pocítila najväčší stres. “Asi keď sme otca našli vo vani priduseného oxidom uhoľnatým, ktorý unikal z kotla. A riešili sme záchranku, to bol najväčší stres. A vtedy tam bol Tomáš Bezdeda a s mamou a s ním sme to super zvládli. Našťastie, všetko dobre dopadlo,” opisuje neľahké chvíle. Moderátorka vyzradila taktiež to, akého človeka chce vychovať zo svojho malého bábätka: “Bola by som veľmi rada, keby z nášho dieťaťa vyrástol spokojný a šťastný človek. To je jediná ambícia,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: RTVS