Adela sa po svadbe s moderátorom Televíznych novín Viktorom Vinczem začala venovať úplne novým aktivitám. Manželia sa spoločne stali vedúcimi v detskom tábore Divadelný Babylon, pričom sa tejto činnosti plánujú venovať každý rok. Nasledovalo ich spoločné divadelné predstavenie Odchody vlakov a tentokrát sa rozhodli pre spoločný duet priamo pred kamerami.

Vincezovci majú pre divákov pripravené prekvapenie na záver štvrtého kola relácie Tvoja tvár znie povedome. Adela s Viktorom si spoločne nacvičili slávnu skladbu ,,Don´t Go Breaking My Heart“ od Kiki Dee a Eltona Johna.

Ich vystúpenie sa páčilo všetkým prítomným a Pyco dal sympatickej blondínke dôležitú otázku: ,,Dnes sú prijímačky do piatej série. Ty by si nešla súťažiť? Kebyže ťa donútime?“ Adelina odpoveď však bola viac ako prekvapujúca. ,,Ale asi áno, veď to je celkom sranda,“ priznala.

Vinczeová touto odpoveďou úplne odrovnala porotu, vrátane herečky Zuzany Fialovej. Z jej výkonu bola totiž nadšená a okamžite vyhlásila, že by súhlasila, ak by moderátorka účinkovala v ďalšej sérií. Vyslúžila si tak búrlivý potlesk divákov, pričom môžeme polemizovať, či jej slová boli naozaj úprimné. Nie je to totiž tak dávno, čo si s Adelou posielali uštipačné odkazy cez médiá.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: YouTube, Facebook