Adela Vinczeová sa nezdržala: NEČAKANÝ hejt na Matoviča a potom…!

Dátum:

Adela Vinczeová (39) patrí k televíznym osobnostiam, ktoré sa k politickej situácií vyjadrujú len zriedkavo. Ak to však urobí, väčšinou spôsobí poriadny rozruch. Inak tomu nie je ani teraz, keď premiéra Matoviča najprv zhejtovala a potom prišlo čosi ešte prekvapivejšie.

Adela sa svojim fanúšikom prihovára v pravidelnom blogu denníka HNonline, kde sa zamýšľa nad rôznymi spoločenskými témami. Po dlhej dobe sa ale rozhodla vyjadriť k politike, a to konkrétne k osobe premiéra Igora Matoviča, ktorý predstavil nový vládny program. Pred pár dňami naložil Matovičovi Tomáš Drucker a hejtovaniu sa nevyhla ani blonďavá moderátorka.

Veď tak, ako hejtujem ja jeho, hejtuje aj on. Neustále. Bývalú vládu, papalášov a v neposlednom rade svojich hejterov, ktorých sám takto nazval v jednom z množstva statusov, za ktoré by sa nemusel hanbiť bežný slovenský raper,“ naložila sprvoti politikovi.

Napokon mu odporučila, aby ubral zo svojho ega: „Pán premiér, naozaj to nemáte ľahké. Časy sú náročné, no my potrebujeme silného a rozvážneho premiéra. Keď sa človek aspoň trochu oslobodí od svojho ega, v okamihu zistí, ako sa mu uľaví a koľko sily naberie pre efektívne činy, ktoré sú dnes prioritou.

V závere blogu ale poriadne prekvapí, keď sa vlastne premiérovi ospravedlní: „Tak mi, prosím, odpusťte, že som vás chvíľu hejtovala… Skúsme zmeniť vnútorný postoj. Je to náš jediný premiér a možno to, v akom duchu budeme naňho myslieť, môže zmeniť aj jeho ďalšie prejavy,“ odkazuje Vinczeová národu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: komentare.hnonline.sk │ Foto: Instagram/viktorvincze, Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...