Minulý rok vznikla spolupráca medzi moderátorkou Adelou Vinczeovou (38) a spevákom Richardom Müllerom (57). Spoločne sa vydali na turné “Ona a On“, pričom fanúšikovia boli nadšení. Zdá sa, že ich priateľstvo sa natoľko prehĺbilo, že slovenská legenda dokáže ako jedna z mála osôb sympatickú blondínku rozplakať.

O Richardovi je známe, že spoločenským akciám a reláciám sa oblúkom vyhýba. Zrejme kvôli Adele však zmenil názor a prijal pozvanie do relácie Zlaté časy, kde nechýbala ani jeho blízka kolegyňa. Müller prekvapil divákov svojou otvorenosťou, keď prezradil pár spomienok z detstva, pričom hovoril aj o svojom otcovi a deťoch.

V obľúbenej relácií RTVS najprv zaspievala Vinczeová, ktorá si zvolila jednu z Richardových pesničiek. Následne sa mikrofónu chopil spevák so zamatovo hlbokým hlasom, pričom zaspieval skladbu „Adieu Adele“, ktorú venoval úspešnej moderátorke. Adelu vystúpenie zrejme poriadne chytilo za srdce, pričom jej spadlo aj pár sĺz. „Podľa mňa je tá pieseň krásna a vždy mám pri nej emócie. Neviem, či som bola úplne dojatá, ale užívala som si ju určite,“ priznala pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YouTube, Facebook  |  Video: YouTube