Adela vyrazila Slovákom dych: Na jednej fotke s manželom a dvoma EX!

Dátum:

Adela Vinczeová je považovaná za jednu z najúspešnejších žien domáceho šoubiznisu, pričom vďaka ľudskosti, pozitívnemu mysleniu a inteligencii je vzorom pre mnohé Slovenky. 41-ročná moderátorka aktuálne hviezdila v porote tanečnej šou Let’s Dance, kde však okrem manžela Viktora Vinczeho pravidelne stretávala aj svojich expartnerov.

Markizácka relácia Let’s Dance už pozná svojich víťazov, kým veľkolepého finále, na ktorom posledné tri páry odpálili fantastickú šou, sa zúčastnilo aj množstvo celebritných divákov. Kým si Adela Vinczeová v aktuálnom ročníku zasadla do poroty, jej manžel Viktor sa zhostil moderovania po boku vychádzajúcej hviezdy Martiny Zábranskej.

Okrem životného partnera Adely sa však na šou aktívne podieľal aj tanečník Peter Modrovský, ktorý je jej bývalým priateľom, či Tomáš Bezdeda. Blondínka ale s exláskami udržiava korektné vzťahy a napriek rozchodom na nich nezanevrela, naopak, po spoločnej minulosti si ich váži a nedá na nich dopustiť.

„Aj vďaka vzťahom s nimi som tá, ktorá sa zapáčila môjmu manželovi. Takže, ďakujem, páni, za všetko a vždy vám budeme s Vikim držať palce,“ povedala otvorene s tým, že občas si s Viktorom spievajú Tomášove pesničky v aute. „Ešte k Let’s Dance. Bez Peťa by neboli tance, aké boli, bez Deda by neboli rozhovory v zákulisí. Bez Vikiho by nebola top moderácia. Bez nich by nebola táto rodinná fotka,“ napísala Adela na sociálnej sieti so smiechom, pričom dodala: „Títo muži mi do života priniesli viac hudby, viac tanca… Čím vás obohatili vaši bývalí partneri?“ pýta sa inšpiratívne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/trochu_inak_s_adelou

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...