33-ročná speváčka Adele je jednou z najúspešnejších umelkýň sveta. Svojim hlasom si získala davy fanúšikov, ktorí netrpezlivo čakali na to, kedy bude opäť produkovať novú hudbu. Po šiestich rokoch teraz prichádza so singlom Easy On Me, pričom si ho len za pár hodín vypočulo neuveriteľných 50-miliónov ľudí!

Speváčka Adele začínala svoju hudobnú kariéru s výrazne oblejšími proporciami, kým v poslednom období sa jej podarilo schudnúť fantastických 50 kilogramov. Mamička syna Angela, ktorý 19. októbra oslávi deväť rokov, zatočila s nadváhou a dnes sa pýši doslova “novým telom”.

Držiteľka ocenení Grammy či Oscar síce dlhé obdobie nekoncertovala ani nevydávala žiadnu hudbu, avšak nedávno vystúpila v populárnej americkej šou Saturday Night Live. Tento raz však Adele opäť uviedla všetkých fanúšikov do mimoriadneho očakávania, keď oznámila, že 15. októbra vydá nový singel po neuveriteľných šiestich rokoch. Doposiaľ posledným bola skladba Send My Love, ktorá pochádza z albumu “25” z roku 2015. Fanúšikovia Adele sa okrem nového hitu môžu tešiť aj na celý album, pričom ten vyjde 19. novembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube