Sú tomu už takmer dva roky, kedy slovenskú verejnosť prekvapila informácia, že vychýrená moderátorka Adela Banášová a o 10 rokov mladší Viktor Vincze tvoria pár. Po necelom polroku chodenia sa dvojica dokonca zasnúbila priamo pred televíznymi kamerami v markizáckom Teleráne. V júni minulého roku nasledovala veľkolepá svadba. 

Adela a Viktor Vinczeovci si už o niekoľko dní pripomenú prvé výročie sobáša. Manželia aj dnes pôsobia zamilovane a vyzerá to tak, že obľúbená moderátorka po sklamaniach s Petrom Modrovským a Tomášom Bezdedom našla konečne tú pravú lásku. A to aj napriek tomu, že jej manžel je od nej o 10 rokov mladší. K ich láske, teda konkrétne k Viktorovi, sa vyjadril Adelin otec, spisovateľ Jozef Banáš.

„Naša Adelka nebola žiadny prelietavý typ. Nevyšli jej dva dlhé vzťahy, s Peťom a Tošom. No a tento Viktor je neskutočný. My sme v pozitívnom šoku z neho. Je vzdelaný, má zmysel pre humor, je to rozhľadený chalan, a hlavne majú spoločné záujmy, to je veľmi dôležité. Chodíme spolu všetci za kultúrou,“ prezradil pre Plusku. Ako ďalej priznal, ich 10-ročný vekový rozdiel absolútne nevníma a vidí na svojej dcére, že sa zmenila a že je spokojná a šťastná.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, YouTube