Adela Vinczeová (37) patrí k našim moderátorským špičkám, čo dokazuje aj množstvo projektov, na ktoré bola doposiaľ pracovne pozvaná. Aj ona však uvažuje, čo bude v budúcnosti robiť, pričom jej otec Jozef Banáš prezradil tajomstvo o tom, čím sa zrejme bude Adel živiť!

Adela Vinczeová, ktorá sa nedávno obula do Slovákov kvôli diskutovanej ankete, si len ťažko hľadá vo svojej profesii na Slovensku konkurenciu, pričom nemá núdzu o projekty a relácie, za ktoré jej vedenie televízie rado zaplatí slušný honorár. Aj jedna z najlepších moderátoriek však občas myslí na zadné vrátka a uvažuje o tom, čo bude v budúcnosti.

Adelin otec Jozef Banáš v rozhovore pre Nový Čas prezradil, že známa blondínka už uvažovala aj nad tým, že by sa vrhla na celkom inú profesiu: “Keď nebudem na obrazovke, budem robiť učiteľku,” povedala otcovi, ktorý jedným dychol dodal: “Ju bavia jazyky, bude učiť jazyky, žiadny problém,” tvrdí politik a spisovateľ. Hoci by bola škoda, ak by Adela úplne zmizla z obrazoviek, no zrejme sa aj ona zamýšľa nad dňom, kedy môže zatúžiť po zmene.

Podľa otca naša moderátorka navyše nemá problém so sebavedomím, hoci v minulosti ho jej aj sestre museli rodičia vybudovať. Dnes sa ale role vymenili: “Adela je tak sebavedomá a tak je nad vecou, že niekedy, keď sa rozčúlim, tak ona ukľudňuje otca,” usmieva sa a prezrádza aj dôvod, ktorý stojí za tým, že Adela nie je žiadna zakríknutá kôpka: “Pracuje na sebe, číta, vzdelaná je, nie to, že je na obrazovke,” vyvracia na záver mýty o tom, že moderátorke mala stúpnuť televízna sláva do hlavy. Vedeli by ste si Adel predstaviť ako učiteľku jazykov?

Adel si vie predstaviť, že by jedného dňa učila jazyky
Zavesí na klinec moderátorskú profesiu?

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram