Adela Vinczeová je za každú srandu a humor patrí k jej moderovaniu aj osobnosti. Ktovie ale, či by sa zasmiala aj pri poslednej hláške Juraja Kemku, ktorý ju ponížil ako doposiaľ nikto…

K Adelinmu moderovaniu aj štýlu vyjadrovania rozhodne patrí humor a sebairónia. Tými nešetrí ani v obľúbenej relácii Chart Show, kam si pravidelne pozýva zaujímavých hostí. Ktovie ale, ako by zareagovala pri slovách Juraja Kemku, ktorému sa podaril poriadny trapas.

V relácii Jojky S pravdou von sa totiž spolu s hereckými kolegami pokúšali hádať, kto z pozvaných Slovákov patrí k uvedenému výroku. V poslednom kole zavítala do štúdia transvestita Klaudia, ktorá sa živí vystupovaním so známymi hitmi.

Po uhádnutí urobil moderátor Šoko s Klaudiou krátky rozhovor, počas ktorého sa podarilo Jurajovi Kemkovi ponížiť práve Adelu. Vypadlo z neho, že sa na ňu Klaudia podobá: “Typovo Adela Vinczeová, Adela trošku,” zaperlil. Šoko zachraňoval situáciu ako vedel, no Adelu toto prirovnanie k mužovi zrejme ako dámu, ktorá sa chce páčiť, nepoteší. Nedávno pritom zverejnila záber, na ktorom sa zmenila z decenťáčky na poriadnu cicu.

Juraj Kemka v S pravdou von poriadne prestrelil
Transvestitu Klaudiu prirovnal typovo k Adele Vinczeovej
Takéto poníženie zrejme moderátorke nepadlo dobre

Zdroj: TV Joj │ Foto: TV Joj, TV Markíza