Slovenskom v piatok otriasol prípad 39-ročnej Adriany, ktorú počas prechádzky so psom napadol neznámy muž s kyslelinou, ktorú jej vylial do tváre. Jej mama prezradila šokujúcu vec, ktorá môže stáť za úmrtím ženy.

V piatok došlo v Nových Zámkoch k otrasnému a tragickému incidentu. 39-ročná Adriana si vyšla na prechádzku so psom, keď ju napadol neznámy muž s kyselinou a žieravinu jej vylial do tváre. Tá zasiahla žene líce, nos aj ústa. Záchranku si zavolala sama, no na následky zlyhania životne dôležitých orgánov napokon v nemocnici prehrala boj o život.

Žena po sebe zanechala 19-ročnú dcéru Luciu, s ktorou spoločne bývali. Pred smrťou stihla ešte Adriana prezradiť, že totožnosť nápadníka nepozná, no podľa slov jej mamy sa udialo čosi, čo môže s tragédiou súvisieť.

Adriana mala mať totiž podľa informácii televízie Markíza nezhody so svojím bývalým priateľom. Zatiaľ však ide len o špekulácie a polícia intenzívne pracuje na vyriešení tohto ohavného zločinu a v procese vyšetrovania sa nechce k prípadu vyjadrovať. Na Facebooku dokonca zverejnila video, v ktorom po páchateľovi pátra.

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Facebook/ Polícia SR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.