Bojovníčka, Adriana Kmotríková prekonala v súkromnom živote náročné obdobie. Ona sa však nevzdáva a aj na svojej chorobe, respektíve jej dôsledkoch, dokázala nájsť pozitívum. 

Ako ste si mohli všimnúť, moderátorka sa musela kvôli vážnej chorobe rozlúčiť s dlhými vlasmi. Ako sama na začiatku tvrdila, vlasy jej veľmi chýbali. Dnes to už však vidí inak! Pre čas.sk, sa Adriana o svojich krátkych vlasoch vyjadrila takto: „Zisťujem, že krátke vlasy sú veľmi praktické, oceňujem to hlavne ráno, keď stačí doslova len zahrabnúť prstami a účes je hotový. Dlhé vlasy vyžadujú úpravu, ktorá trvá aj 40 minút,“ vysvetľuje. Pri rozhovore nezabudla spomenúť ani svojho kolegu Jána Mečiara, s ktorým majú veľmi pekný kamarátsky vzťah: „Môj kolega Janko Mečiar ma pochválil, ako mi pekne upravili naše maskérky vlasy a ja mu na to, že takto ich mám od rána, maskérky sa ich zatiaľ ani nedotkli,“ s úsmevom rozpráva Adriana.

O tom, že je Adriana veľká bojovníčka niet najmenších pochýb. Pre všetkých bude veľkou hrdinkou či už s krátkymi alebo s dlhými vlasmi.

Zdroj: čas.sk Foto: Instagram, reprofoto Instagram