Šoubiz Adriana Kmotríková nad rakovinou vyhrala: ODKAZ pre exkolegyňu Anetu!

Adriana Kmotríková nad rakovinou vyhrala: ODKAZ pre exkolegyňu Anetu!

Aneta Parišková je druhou moderátorkou hlavného televízneho spravodajstva, ktorá musí bojovať so zákernou chorobou. Chvíle, ktoré momentálne prežíva, určite nie sú cudzie ani Adriane Kmotríkovej. Z tohto dôvodu sa rozhodla poslať bývalej kolegyni odkaz.  

Parišková musí aktuálne bojovať s diagnózou, ktorá ju nevedomky ničila už dlhšie obdobie, pričom zdravotné problémy pripisovala extrémnemu stresu. Rakovina pritom v minulosti nečakane zasiahla aj Adrianu Kmotríkovú, ktorej v roku 2015 diagnostikovali nádor na mozgu a o dva roky neskôr jej našli nádor na maternici.

Po niekoľkých operáciách a náročnej liečbe je známa blondínka z najhoršieho vonku, pričom si veľmi dobre uvedomuje, aké náročné to musí byť aj pre Anetu. Sama sa totiž nachádzala v rovnakej situácií, a dokonca ležala aj na rovnakom oddelení v nemocnici.

Bývalú kolegyňu sa preto rozhodla povzbudiť a venovala jej pár hrejivých slov. „Anetka, veľmi ti držím päste, aby si to zvládla! Prajem ti najmä veľa sily a pozitívneho myslenia. Veď vieš, že mňa v Národnom onkologickom ústave už dvakrát liečili z rakoviny. Aj ty to zvládneš,“ uviedla Kmotríková pre sarm.pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: joj.sk, IG/adrianakmotrikova