Obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková si toho v živote vytrpela viac než dosť. Aj napriek tvrdým ranám, ktoré jej život uštedril, sa vždy postavila na nohy a rozhodla sa bojovať proti neľahkému osudu. Najnovšie mala dôvod na veľkú radosť, kedže sa opäť stretla so svojimi najbližšími.

Adriana Kmotríková oslavovala koncom júla jubileum, pričom ťažko uveriť, že má na krku už päť krížikov. Svoj výnimočný deň sa rozhodla osláviť na chalupe v kruhu rodiny, priateľov i bývalých kolegov z televízie JOJ.

Záhradnej oslavy sa zúčastnila aj celebritná lekárka Alena Pallová, ktorá sa na sociálnej sieti pochválila spoločným záberom s oslávenkyňou a narodeninovou tortou. Sympatická blondínka však všetkých hostí ohúrila svojou mladistvou vizážou a štýlovým outfitom v podobe letných šiat s hlbokým výstrihom.

Prekvapenie si pre ňu pripravili aj kolegovia z JOJ-ky, na ktorých Kmotríková rozhodne nezanevrela. Moderátor Ján Mečiar prezradil, že sa zložili na obraz od Paľa Hammela, ktorý sa už dlhé roky venuje maľovaniu. Rozhodli sa pre siluetu ženy, pričom sa zhodli na tom, že to bude najlepšia pamiatka ku dňu jej okrúhlych narodenín. JOJ-kári sa však poriadne buchli po vrecku, keďže niektoré z diel speváka sa šplhajú až k trom tisíckam eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Paľo Hammel sa v priebehu rokov stal uznávaným maliarom

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/alenapallova, tvjoj, adrianakmotrikova, FB/Atelier Havlina