Úspešná moderátorka Adriana Kmotríková si prežila ťažké obdobie, no aj napriek tomu ju každý vidí s úsmevom na tvári a s pozitívnym myslením. Adriana pri otvorení kliniky chirurgickej onkológie prezradila, čo vníma inak a ako prežíva toto obdobie.

[sociallocker]Krásna moderátorka je opäť v pracovnom kolobehu, čo jej pomáha prísť na iné myšlienky. ,,Treba všetko brať pozitívnejšie a hlavne neupadať do depresií. Nikdy nie je stav úplne beznádejný,“ zareagovala Adriana na tému ťažkých situácií.

Adriana je presvedčená, že všetko je hlavne o pozitívnom myslení. Podľa nej sa dá vždy všetko vylepšiť a môžu tak prísť v živote krásne chvíle. A presne toto adresovala ženám, ktoré bojujú a chcú zvíťaziť nad svojím ochorením.

Moderátorka televízie JOJ sa priznala, že veci nevníma inak. ,,Nič nerobím inak. Jednoducho som si povedala, že chcem normálne žiť a budem normálne žiť, pokiaľ sa to dá, a dá sa to,“ poznamenala Adriana s úsmevom na tvári. Aj ona sama sa presvedčila, že pozitívne myslenie dokáže zázraky.

Zdroj: Feminity.skFoto: Facebook
[/sociallocker]