Adriana Poláková je nielen moderátorkou markizáckeho Telerána, ale aj vynikajúcou pekárkou. Jej kuchárske znalosti sa postupom času natoľko zlepšovali, že vydala niekoľko kulinárskych kníh, a dokonca má vlastnú cukráreň.

Cukrárske podnikanie obľúbenej moderátorky taktiež postihla pandémia koronavírusu, pričom bola na základe nariadení vlády SR nútená zavrieť prevádzku. Adriana tak začala ponúkať koláče a torty aspoň na objednávku.

Pre mnohých neprajníkov je však aj táto snaha príležitosťou zaútočiť. 42-ročná brunetka je z tohto dôvodu presvedčená, že skôr ako korona nás zabije ľudská zloba. „Schovávajú sa za anonymitu. Robia zle, lebo sú nešťastní, nedokážu na sebe zapracovať, a tak hádžu polená pod nohy tým, čo bojujú o prežitie. Celý deň sedia doma zavretí, plačú sami nad sebou, a tak jediné ich potešenie je volať políciu a anonymne písať na hygienu, že ten, čo sa snaží prežiť, robí,“ napísala na sociálnej sieti nahnevaná Poláková.

Markizáčka je presvedčená, že je dôležité dodržiavať všetky nastavené pravidlá, a o to viac by sme si mali pomáhať a podporovať sa. V závere svojho príspevku adresovala pár slov aj ľuďom, ktorí jej nie sú po chuti. ,,Je to ťažké, tak nerobte to ešte horším, milí udavači. Keď tak sa podpíšte alebo príďte za majiteľom a povedzte mu do očí: ‘To ja som ťa nahlásil’,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/adriana_polakova  |  Foto: FB/Adriana Poláková – Napečené s láskou, IG/adriana_polakova