Dnes už bývalá moderátorka Adriana Poláková zmenila pred pár mesiacmi svoj život od základov. Koniec v milovanej relácií Teleráno a sťahovanie sa do Rakúska zrejme boli iba začiatkom. Najnovšie sa totiž rozhodla dať nový nádych svojmu imidžu.

Adriana Poláková sa po 16 rokoch rozhodla skončiť v markizáckej relácií a presťahovať sa za partnerom do Rakúska. Pôvodne mala moderovať ešte do augusta tohto roka, no z jedného dňa na druhý zrazu zmizla z obrazoviek bez rozlúčky s divákmi.

Po pár mesiacoch priznala, že musela podstúpiť náročnú operáciu a následne dlhé týždne trvala rekonvalescencia. Nabrala však nové sily a opäť je aktívna aj na sociálnych sieťach. Taktiež zveľaďuje svoj nový domov, ktorým bude kaštieľ z roku 1789.

45-ročná cukrárka sa však rozhodla aj pre ďalší krok, ktorým je zmena imidžu. Poznali sme ju totiž ako dlhovlasú brunetku, no dvojnásobná mamička sa nielenže nechala ostrihať, ale dala sa prefarbiť aj na blond. Adriana tak dnes rozhodne pôsobí mladistvejším vzhľadom. Priaznivci obľúbenej moderátorky nešetrili chválou a jej nový “look“ ohodnotili na výbornú.

Predtým

Potom

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/adriana_polakova  |  Foto: IG/adriana_polakova, TV Markíza