Adriana Šalapová bola jednou z účinkujúcich v úspešnej relácií Extrémne premeny Slovensko. V priebehu roka si prešla nesmierne náročným obdobím a nejedenkrát musela pokračovať aj cez bolesť. Jej tvrdá drina sa však vyplatila, keďže dnes sa môže pýšiť štíhlou postavou a energiou na rozdávanie.

36-ročná žena sa rozhodla poriadne zatočiť s nadbytočnými kilogramami, ktoré jej dlhodobo komplikovali život. Pod taktovkou Maroša Molnára sa rozhodla pre zmenu, pričom v začiatkoch premeny jej ručička na váhe ukazovala alarmujúcich 118 kilogramov.

Aj napriek tomu, že si počas natáčania zlomila ruku a niekoľkokrát prekonala angínu, podarilo sa jej schudnúť úžasných 49 kíl. Po náročnom roku sa Adriana spoločne s rodinou vybrala na zaslúženú dovolenku. Tešili sa na 15 dní v Turecku, keď sa stala nečakaná nehoda.

Šalapová totiž hneď v prvý večer v zahraničí nešťastne spadla na prechádzke a zlomila si nohu. Po plači a smútku z pokazenej dovolenky sa však matka dcérky Lucky rozhodla užiť si voľné dni, ako sa bude dať. ,,Manžel ma musel zvyšok pobytu tlačiť na vozíku. Ešteže som schudla, neviem, ako by tlačil 120 kíl,“ vtipne poznamenala pre markizu.sk.

Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk  |  Foto: markiza.sk