Manželstvo ako z telenovely. Aj tak sa dá nazvať zväzok modelky Agáty Hanychovej Prachařovej (32) s českým hercom a moderátorom Jakubom Prachařom (33). Okrem manželských problémov a afériek nosí Agáta pod srdcom dieťatko, ktorého otca nevie ani sama identifikovať. Budúci člen rodiny však už dostal aj meno!

V auguste to bude pomaly šesť rokov, čo Agáta Hanychová-Prachařová už na svet priviedla svojho prvorodeného chlapčeka Kryšpína. Onedlho mu však pribudne aj nevlastný súrodenec. Podľa všetkého očakávajú do rodiny dievčatko. O tom, kto je jej skutočným otcom sa už dlho polemizuje a doteraz to nie je jasné. Ostro sledovaný manželský pár, ktorý spolu nažíva štyri roky, však čelil rôznym nepríjemným situáciám vrátane hrozby rozvodu. No zdá sa, že všetko zlé zažehnali a spoločne sa tešia na nového člena rodiny.

Agáta už dokonca aj prezradila meno, ktoré by jej chcela dať. “Ja ju volám Stázinka, tak sa bude volať a basta,” uviedla Prachařová v rozhovore pre magazín LifeStyle.

Aj keď meno prichádzajúceho nového člena rodiny je často premieľanou témou v rodinách, najdôležitejšie je, aby na svet prišlo zdravé a milované. Možno si to Agáta predsa len s tým menom ešte rozmyslí práve v deň pôrodu, keď ho privedie na svet.

Agátin syn Kryšpín

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram, Facebook