Šoubiz Agáta Prachařová šokuje: Po takmer 2 rokoch ukázala tvár dcérky!

Agáta Prachařová šokuje: Po takmer 2 rokoch ukázala tvár dcérky!

Manželstvo českého moderátora Jakuba Prachaře a modelky Agáty Hanychovej sa má otriasať v základoch. Potom, ako sa prevalila informácia, že dvojici to poriadne škrípe, sa začali objavovať rôzne svedectvá o údajnej Jakubovej nevere, zatiaľ čo sa Agáta starala o ich spoločnú dcérku Miu.

Po dvoch rokoch prichádza opäť na pretras vzťah Prachaře a Hanychovej. V minulosti už totiž prekonali nejednu krízu, kedy mala byť česká kráska neverná manželovi, pričom následne otehotnela. Všetko sa však napokon upokojilo, keďže DNA testy mali preukázať, že dieťa je naozaj českého moderátora.

Dvojica sa snažila na všetky prehrešky zabudnúť a spoločne vychovávať Kryšpína, ktorého má Agáta z predchádzajúceho vzťahu a ich spoločnú dcérku Miu, ktorá v septembri oslávi druhé narodeniny. Bývalá modelka sa však rozhodla, že tvár dievčatka na sociálnej sieti ukazovať nebude.

Kvôli jej rozhodnutiu si často zlízla kritiku od fanúšikov. Po takmer dvoch rokoch sa však nakoniec rozhodla ukázať Miu v plnej kráse. ,,Moja, a áno, ukázala som ju, až keď som to chcela ja,“ komentovala záber, kde Agáta drží v rukách svoju rozkošnú dcérku. Celý ocino, nemyslíte?

Zdroj: Instagram/agatahanychova  |  Foto: Instagram/agatahanychova, Instagram/tvjoj

Exit mobile version