Agátu († 39) mal rozsekať manžel, polícia ho obvinila: Kde je jej telo?

Dátum:

Počas uplynulého víkendu šokovala celé Slovensko brutálna smrť sympatickej mamičky Agáty († 39) z Budče, ktorá zomrela rukou vlastného manžela Štefana. 46-ročný muž ju mal dokonca nahlásiť na polícii ako nezvestnú, pričom napokon sa ukázala zdrvujúca pravda o jej hororovej vražde!

V nedeľu (13. marca) nahlásil Štefan nezvestnosť svojej manželky Agáty, ktorá mala podľa jeho slov odísť v piatok (11. marca) skoro ráno do práce vo Vlkanovej. „Začiatkom týždňa sme žiadali o pomoc pri pátraní po nezvestnej 39-ročnej žene z Budče. Od piatka rána minulého týždňa bola nezvestná. Ráno odišla z domu do práce a odvtedy manžel nemal o nej žiadne informácie, preto na polícii nahlásil jej nezvestnosť. Polícia po žene intenzívne pátrala,“ uviedla v uplynulých dňoch policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Po podozreniach však štátny orgán rozbehol vyšetrovanie, pričom hneď v dome rodiny mal zaistiť stopy po veľkom množstve krvi. Krajský policajný vyšetrovať v spolupráci s kriminálnou políciou vo Zvolene napokon obvinil z vraždy partnerky jej manžela Štefana, ktorému aktuálne hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie. Mnohí známi z okolia rodiny uvádzajú, že išlo o príjemných ľudí, ktorí vždy pôsobili harmonicky a nebolo u nich badať žiadne problémy.

Ako uviedol nemenovaný zdroj pre denník Nový Čas, rodine zosnulej bolo jej zmiznutie podozrivé a práve na nátlak najbližších mal ísť manžel v nedeľu nahlásiť jej nezvestnosť na políciu: „Pri podrobnej domovej prehliadke sa na chvíľu zlomil a priznal sa, že ju zabil, rozštvrtil a pozostatky vyhodil na horskom priechode Čertovica. Policajti tam však zatiaľ nič nenašli. Potom už nevypovedal. Objavili sa tiež informácie, že rozštvrtené telo hodil do rieky Hron. Polícia pracuje s viacerými verziami. Dom bol pri domovej prehliadke uprataný, ale našli sa v ňom stopy krvi, ktoré patria nezvestnej žene.“ Obvinený muž je momentálne stíhaný väzobne, pričom pred súdom už nevypovedal, aj keď mnohí špekulujú, že dôvodom vraždy mamičky 7-ročného dievčatka mala byť žiarlivosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...