Krimi Agresívny senior (71) skončil za mrežami: Za útok na ženu mu hrozí...

Agresívny senior (71) skončil za mrežami: Za útok na ženu mu hrozí …

71-ročný senior skončil za múrmi väznice potom, čo dlhodobo týral svoju manželku. Voči poškodenej sa dopúšťal protiprávneho konania približne od júna 2017, v dôsledku čoho mu hrozí trest odňatia slobody na sedem až pätnásť rokov!

Dôchodca z Humenného sa minimálne tri roky dopúšťal trestného činu nebezpečného vyhrážania, marenia výkonu úradného rozhodnutia, a taktiež zo zločinu týranie blízkej osoby a zverenej osoby. V rodinnom dome, kde býval spolu s manželkou, sa voči obeti správal mimoriadne agresívne, pričom ju ponižoval, vulgárne jej nadával, vyhrážal sa zabitím a fyzicky ju napádal.

Jeho agresivita sa stupňuje až do takej miery, že žena je nútená z domu utekať preč a schovávať sa na rôznych miestach. Konanie muža vyvoláva u ženy pocit strachu o svoj život a takýmto správaním je ohrozené jej psychické i fyzické zdravie,“ uviedla hovorkyňa Jana Ligdayová. Podľa dostupných informácii je aktuálne agresor už vo väzbe, pričom mu po preukázaní viny hrozí trest odňatia slobody na sedem až pätnásť rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia

Exit mobile version