Komička Eva Kramerová známa najmä pod pseudonymom EVELYN nedávno prezradila pikantné detaily zo svojej minulosti. Počas svojich štúdií žila klasický študenský život a živila sa národným internátnym jedlom- vifonkami. Keďže peňazí nikdy nebolo dosť a z platu občasnej stand – up komičky by nevyžila, vzala aj kadejaké brigády.

Evelyn si teda vyskúšala prácu v call centre, či v se*shope. Kvôli získaniu práce v obchode s erotickými hračkami musela podstúpiť aj školenie o daných produktoch. Na pôsobenie v tomto biznise dnes už spomína s úsmevom.

Novonadobnuté vedomosti však ani veľmi nemusela aplikovať, keďže jej najčastejšími zákazníkmi patrili najmä hanblivý muži, ktorí si kupovali prevažne videokazety so šteklivým obsahom. Tie rýchlo strčili pred blokujúcu Evelyn. Tá ich následne rýchlo nahodila do kasy a vybavený zákazník sa ihneď stratil.

Na priamu otázku redaktora Nového Času, či tieto hračky používa aj v súkromnou živote jednoznačne odpovedala nie!: ,,Ja som v tomto absolútne staromódna a nepotrebujem a ani nevyužívam tieto produkty. ”

Zdroj: cas.sk | Foto: facebook