Známa slovenská herečka, ktorá sa objavuje v úspešných seriáloch ale aj veľkých filmoch, je opäť šťastne zadaná. Zdá sa, že aj táto kráska podľahla čaru mladých zajačikov a našla si o desať rokov mladšieho priateľa. 

Známa slovenská herečka Táňa Pauhofová (35), ktorá sa okrem seriálových rolí blisla aj vo veľkých filmoch ako Lída Baarová, si môže po pracovných úspechoch konečne užiť aj tie súkromné. Hoci bola istú dobu oficiálne sama, teraz má podľa informácii Plusky po boku nového priateľa. Mladý zajačik, ktorý je od herečky o desať rokov mladší, sa pritom rovnako pohybuje v divadelnom prostredí.

Nový Tánin priateľ sa presadil ako zvukový inžinier a dokonca sa spolupodieľal na vzniku hry Antigona, v ktorej mal byť spoluautorom hudby. Nečudo, že si talentovaná herečka vyhliadla práve takéhoto šikovného muža, ktorý má navyše pochopenie pre umeleckú vášeň zrejme o čosi viac, ako Pauhofovej posledný priateľ z biznis prostredia. Kameňom úrazu a dôvodom krachu predošlého vzťahu mohlo byť práve odlišne pracovné prostredie dvojice, keďže ex ryšavky Martin Vaľovský bol biznisman a od herečky požadoval viac spoločných chvíľ, kým Táňa sa sústredila na prácu v divadle. Do vážneho vzťahu zrejme neprešiel ani ďalší mladík zo zahraničia, ktorého v minulosti odfotili v družnej debate s herečkou.

Nový partner Pauhofovej je pritom syn známeho kňaza, maliara a spisovateľa Daniela Patirčáka, ktorý bol v mladosti pekný kvietok a rebel, za čo ho aj vyhodili zo školy. Nič však nenasvedčuje tomu, že by sa Tánin priateľ chcel rovnako uberať cirkevným smerom a dvojica sa v divadle svoj románik ani nesnaží skrývať, foto >>> TU <<<.

Táňa je šťastná po boku o 10 rokov mladšieho zvukového inžiniera

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube