Paul Walker (†40) známy ako Brian z filmu Rýchlo a zbesilo zomrel pri autonehode v roku 2013. No dodnes sa objavujú príbehy, ktoré dokazujú, aký štedrý vedel Paul byť.

[sociallocker]Kyle Upham a vtedy jeho snúbenica si vyberali v jednom z klenotníctiev v roku 2004 v Santa Barbare diamantový prsteň. Kyle je dodnes vojak a o niekoľko dní sa musel vrátiť do Iraku a tak chcel svojej snúbenici spraviť radosť aspoň prsteňom. V klenotníctve sa nachádzal ešte jeden zákazník, no nevenovali mu pozornosť a snažili sa vybrať prsteň, ktorý by si mohli dovoliť.

Kyle a Kristen

Neznámy zákazník bol Paul Walker, ktorý sa dal s nimi do reči. Kyle mu porozprával o jeho ceste do Iraku s vysvetlením, že je vojak. Snúbenica Kristen videla výraz v hercovej tvári, keď zistil aké je jeho povolanie. Nakoniec si pár aj keď prsteň vybral, nič nekúpil, pretože bol jednoducho pridrahý.

O pár dní však prišlo prekvapenie, ktoré absolútne nečakali. Dostali telefonát z klenotníctva, kde sa márne snažili kúpiť zásnubný prsteň. Vedúca klenotníctva im oznámila, aby si prišli po prsteň v hodnote 9 tisíc dolárov, no človek, ktorý ho kúpil chcel byť v anonymite. Pravda vyšla najavo až po smrti herca, keď sa vedúca klenotníctva rozhodla, že už nie je nutné herca kryť.

Podľa jej slov bol Paul veľmi smutný, že vojak, ktorý riskuje svoj vlastný život, si nemôže dovoliť kúpiť svojej snúbenici prsteň a tak sa rozhodol zakročiť.

Zásnubný prsteň, ktorý páru Paul Walker daroval

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Facebook
[/sociallocker]