Obľúbený seriál Krok za krokom zažíva počas prázdnin svoj veľký návrat potom, čo ho televízia Markíza zaradila do vysielacieho programu. Viete ale, ako sa za tie roky zmenili seriálové sestry Carol a Peggy?

Obľúbený rodinný seriál Krok za krokom je späť! Televízia Markíza zaradila do svojho prázdninového programu tradične aj známy seriál z deväťdesiatych rokov, ktorý si získal milióny fanúšikov po celom svete. Roky však neúprosne bežia a z detí vyrástli veľkí dospeláci, Al sa stala matkou, z Codyho je zrelý svalnáč, kým J.T. skončil s kariérou zo smutného dôvodu.

Starnutie však neobišlo ani seriálovú mamičku Carol a jej sympatickú sestru Peggy, ktorá o mužoch len snívala. „Sestry“ už dnes majú svoj vek a kým Carol (Suzanne Sommers, 72) si zvolila cestu plastických operácii, ktoré jej mnohí vyčítajú, Peggy (Patrika Darbo, 71) sa rozhodla prežiť jeseň života bez umelých zásahov. V každom prípade sú obidve herečky stále fešandy a naďalej pokračujú v hereckej kariére. Darbo sa dokonca nedávno objavila vo filme „Ukradnutá z kolísky“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Carol

Peggy

Zdroj: YouTube/GOOD MORNING LALA LAND │ Foto: YouTube/GOOD MORNING LALA LAND, TVThemeSongs1, MarVista Entertainment, Cloudse, Instagram/darbopatrika, Facebook/Suzanne Sommers