Ak vláda a prezidentka nepodajú demisiu, anonym plánuje ničiť a zabíjať!

Dátum:

Dnes je tomu rok, odkedy bol identifikovaný prvý pozitívny prípad koronavírus na Slovensku. Vláda Igora Matoviča vyhrala parlamentné voľby a líder OĽANO sa stal premiérom republiky. Za predchádzajúcej vlády Petra Pellegriniho začal národ pociťovať prvé nariadenia obmedzujúce slobodu pohybu a zhromažďovania sa. Igor Matovič jeho vládnuce žezlo prevzal a, ako sa zdá, po úspešných voľbách nachádza kvôli zhoršujúcej sa situácii pandémie čoraz menej podporovateľov.

Šokujúci anonymný výhražný list nesie názov „Krvavý odkaz celej vláde Slovenskej republiky, prezidentke Čaputovej, posluhovačom a vlastizradcom“. Okrem vládneho úradu ho obdržala aj redakcia Topky a ako sa zdá, jedná sa o vážnu hrozbu. Organizátori dávajú prezidentke a vláde čas na odstúpenie z funkcie najneskôr do 31. marca, inak zavládne chaos.

Pokiaľ sa prezidentka a vláda nevzdájú do konca marca funkcii, sľubujú im krutú a krvavú dohru. Anonym v liste detailne popisuje postup útokov: „Likvidovať vládne budovy a pridružené úrady, neskôr objekty ochranných a obranných zložiek štátu, nasledovať bude kompletný vozový park celého štátneho aparátu. Úrad vlády zhorí v plameňoch!“ 

Ak vláda a prezidentka nepodajú demisiu, anonym plánuje ničiť a zabíjať!

Nevídaným prípadom sa už zaoberá Slovenská informačná služba, Policajný zbor Slovenskej republiky aj vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry. Voči páchateľovi bolo začaté intenzívne trestné stíhanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: IG/zuzana_caputova

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...