Pamätáte si seriál Tie roky sedemdesiate? Vieme, ako vyzerajú a čo robia hlavní predstavitelia po osemnástich rokoch.

Komediálny seriál Tie roky sedemdesiate sa začal vysielať v roku 1998. Možno si spomínate na partiu tínedžerov, ktorí prežívali rôzne zábavne príhody, lásku a sklamanie. Aj u nás sa tešil značnému úspechu a takto vyzerajú hlavní predstavitelia dnes.

Topher Grace – v seriáli si zahral Erica Formana, u ktorého sa celá banda stále stretávala. Christopher má stále aktívnu hereckú kariéru a mohli ste ho vidieť napríklad vo filmoch Interstellar alebo Chceš ma, chcem ťa.

Eric-Topher

Lauru Prepon si môžete pamätať ako Donnu Pinciotti, Ericovu vernú kamarátku a lásku. Laura sa taktiež stále venuje herectvu. Hráva v seriáloch, napr. Orange is the new black televízie Netflix a v budúcom roku sa na ňu môžeme tešiť v pripravovanej adaptácií knihy Dievča vo vlaku.

Dona-Laura

Mila Kunis –  kto by si nepamätal uletenú Jackie Burkhartovú a jej nesmrteľnú hlášku: “Zabijem sa, keď som pekná?” Nuž áno, čo jej príroda dala do krásy, to jej ubrala do rozumu a vznikali z toho podarené scénky. Dnes je Mila veľmi úspešná herečka, hoci dlho hrala len drobné úlohy. Prelom nastal vo filme Kniha prežitia(2010), kde si zahrala s Denzelom Washingtonom. Potom sa už s úlohami roztrhlo vrece. V októbri 2014 sa jej narodila dcéra a je vydatá za hereckého kolegu. Čoskoro opäť očakávajú prírastok.

Jackie-Mila

Ashton Kutcher asi najznámejší herec z celej partie. Zahral si v mnohých filmoch, ale u nás je asi najznámejší z obľúbeného seriálu Dva a pol chlapa. V ňom ako milionár Walden Schmidt kúpil dom Charlieho Harpera aj s “domácim zvieratkom” Alanom Harperom. V seriáli Tie roky sedemdesiaté si zahral nie práve inteligentného Kelsa, ktorý bol až po uši zaľúbený do Jackie. A nielen postavy v seriáli si boli blízke, ale aj hereckí kolegovia. Potvrdzuje to aj fakt, že Ashton sa oženil s Milou Kunis a čaká s ňou druhé dieťa. A pikoška, Mila dala svoj prvý bozk práve Ashtonovi počas natáčania.

Kelso-Ashton

Život je plný prekvapení:

#milakunis

Fotka uverejnená používateľom Mila kunis (@_mila_kunis__),

Dany Masterson- si zahral v seriáli Ericovho najlepšieho kamaráta Stevena Hyda. Spája ich veľmi blízke priateľstvo a napokon sa stane aj Ericovým adoptívnym bratom. Hyde predstavuje v partii rebela a konšpirátora. Neverí vláde a oddáva sa drogám. Jeho príbeh bol samozrejme trochu zamotanejší. Dany pokračoval v kariére herca aj po seriáli. Dnes hrá v seriáli Ranč a venuje sa hudbe. Je totiž Dj a hrá aj v skupine.

hyde-Danny

Wilmer Valderrama uzatvára partiu ako zahraničný študent Fes. Jeho pravé meno nepoznáme, pretože bolo príliš ťažké na vyslovenie. Preto vzniklo meno Fes ako skratka zo slov Foreign Exchange Student, čiže zahraničný študent na výmennom pobyte. V dnešnej dobe Wilmer hráva v seriáloch ako From Dusk till Down. A ak neviete, kto je Eduardo Fresco, čo je jeho spevácky pseudonym.

Fes-Wilmer

It’s a Secrect Society.. All we ask is trust.

Fotka uverejnená používateľom Wilmer Valderrama (@wilmervalderrama),

 

Zdroj: imdb.com, lifeandstylemag.com | Foto: Facebook, Instagram