V posledný deň v roku sa mnohí ľudia rozhodnú pre novoročné predsavzatia. Čo nové by sa chceli naučiť, čo by chceli zmeniť, čo by chceli získať? S novým rokom tak prichádzajú aj nové plány do budúcnosti. Je čas zapnúť vašu fantáziu na plné obrátky!

Počas Silvestra mnohí ľudia hodnotia uplynulý rok. Spomenú si na dobré udalosti, no neuniknú im ani tie najhoršie. Vzápätí sa väčšina z nás rozhodne robiť si veľké plány do budúcnosti. Kúpa bytu, stavba domu, nové auto, láska či bohatstvo sú bežnými želaniami v magickú noc.

V prípade, ak sa rozhodnete vykonať povestný rituál, mali by ste to spraviť určitým spôsobom. Psychológovia tvrdia, že novoročné predsavzatia by mali v človeku spustiť sebaprogramovanie, ktoré v ňom zostane na podvedomej úrovni. Jednotlivé želania musia byť úprimné. Taktiež sa odporúča vyčleniť si čas a sformulovať svoje túžby vhodným spôsobom. Nekonajte spontánne.

Pred privítaním roka 2023 by ste si mali vytvoriť “správnu” túžbu. Napríklad, ak si chcete kúpiť nové auto, predstavte si značku a farbu vozidla. Prerátajte si aspoň približné náklady a nezabúdajte na tú najdôležitejšiu vec. Verte vo svoje želania!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eduworld.sk, eurodomik.ru | Foto: Unsplash, Pixabay