Zuzana Čaputová sa rovnako ako ostatní politici či verejne známe osobnosti chystá na oslavu vianočných sviatkov v kruhu najbližšej rodiny. Ako prezradila hlava Štátu, plánuje piecť jednu z obľúbených dobrôt v spoločnosti dcér. Na hmotné darčeky si pritom veľmi nepotrpí. 

Prezidentka SR sa už rovnako ako mnoho iných Slovákov chystá na vianočné sviatky, ktoré strávi spolu so svojimi najbližšími. Zuzana Čaputová si popri plnení dôležitých úloh, ktoré vyplývajú z jej funkcie, nájde čas aj na tradičné pečenie v spoločnosti dcér.

Každé Vianoce s dcérami pečieme vianočku, medovníky alebo medové rezy. Snažíme sa udržiavať staré tradície, a preto večeru začíname poďakovaním a modlitbou za to, že sme sa znova zišli pri štedrovečernom stole,“ priblížila pre Plusku, ako strávi najkrajšie sviatky roka.

Napokon vyzradila hlava štátu aj to, že si na materiálne dary príliš nepotrpí. „Poteším sa akejkoľvek drobnosti. Ale veľmi si želám, aby sme všetci počas sviatočných dní mohli načerpať nové sily, stíšiť sa a nájsť pokoj, aby sme sa aj v náročnom období, ktoré prežívame, dokázali do ďalšieho roka pozerať s nádejou,“ dodala. Nedávno zas odhalil Vilo Rozboril recept na výborný zemiakový šalát.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  pluska.sk │ Foto: FB/Zuzana Čaputová