Krásna Silvia Chovancová-Lakatošová má aj po dvoch deťoch postavičku, ktorú jej môžu závidieť aj zverenkyne v súťaži Miss Universe. Ako to len robí?

[sociallocker]Silvia Chovancová-Lakatošová (43) je už dvojnásobnou mamou, no na nadbytočné kilá sa rozhodne sťažovať nemôže. Vyzerá výborne a dokonca lepšie ako v období, kedy sama súťaž vyhrala. Môže tak byť vzorom dievčatám, ktoré sa do jej súťaže krásy Miss Universe prihlásia. Silvia prezradila, čo je za jej dokonalou postavou a charizmou.

silvia lakatosova tajomstvo krasy

Pre pluska.sk prezradila svoje tajomstvo: “Uf, po štyridsiatke je to komplikovanejšie. Už nestačí len nevečerať. Veľmi dôležitý je pohyb. Ešte sa mi ho nedarí zaradiť medzi svoje denné rituály, ako je napríklad umývanie zubov, ale snažím sa aspoň pravidelne jesť. Minimálne päťkrát denne,” odhaľuje sympatická tmavovláska.

silvia lakatosova tajomstvo krasy

Za jej charizmou a sršiacou spokojnosťou je, samozrejme, jej rodina a manžel. Napriek svojim povinnostiam ju teší robiť im radosť. “Milujem svoju domácnosť. Milujem ľudí, ktorí ju so mnou obývajú. Hoci si občas odskočím na pracovné rokovania a makám po večeroch, keď všetci spia, a vstávam prvá, aby som im pripravila raňajky, desiatu, za nič na svete by som nemenila,” dodáva krásna Silvia.

silvia lakatosova tajomstvo krasy

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]