Real Madrid čaká v sobotu 1. júna veľké vyvrcholenie úspešnej sezóny 2023-24, keď sa vo Wembley predstaví proti Dortmundu v rámci finálového zápasu Ligy majstrov. Ešte predtým už ako istý majster privíta doma siedmy celok La Ligy, a síce sevillský Betis, čím ukončí domácu ligu.

Áno, Real má dostatok mladých kvalitných stredopoliarov (Bellingham a Diaz hrajú skôr pod hrotom, klasickí stredoví hráči sú Valverde, Camavinga, Tchouanémi), no ak by skončil aj Modrič, zrejme by Real bol nútený najmenej jedného hráča priviesť. My ale zatiaľ môžeme len špekulovať, kto by to mohol byť.

Zaujímavou voľbou by mohol byť 29-ročný francúzsky reprezentant Rabiot, ktorému po sezóne končí kontrakt v Juventuse, kvalitným skúseným hráčom je Kovačič, ktorý v minulosti cez 100 duelov za Real odohral a aktuálne je v Manchestri City, Real by ale mohol siahnuť trebárs po Schlagerovi z Lipska, Barellovi z Interu Miláno či na španielske podmienky zvyknutom Merinovi z konkurenčného Realu Sociedad. Avšak až čas ukáže, ako Real na čele s lišiakom Florentinom Pérezom situáciu vyrieši.

Zdroj: Hitky | Foto: IG/Realmadridcf