Hasiči aktuálne zasahujú pri hrozivej dopravnej nehode, ktorá sa stala v okrese Trenčín. Zranilo sa až šesť ľudí, jedného mladíka museli vystrihovať z vraku.

Štvrtok na cestách začal veľmi nepríjemne! V ranných hodinách došlo medzi Zamarovcami a Skalkou nad Váhom (okres Trenčín) k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej sa zranilo 6 ľudí. Mladíka Andreja (18) museli dokonca z vraku vystrihovať. Ako informuje portál topky.sk, za volantom favoritu mal sedieť 17-ročný Anton, ktorý nemá vodičák.

Dopravná nehoda pri Trenčíne.

“Pri nehode sa zrazili dve osobné vozidlá a zranilo sa šesť účastníkov. Jednu osobu museli z havarovaného vozidla vyslobodzovať hasiči,” uviedla Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru. Na mieste zasahovalo aj niekoľko posádok Záchrannej zdravotnej služby.

“39-ročná žena, 17-ročné dievča a dvaja mladí muži vo veku 17 a 18 rokov utrpeli úraz hlavy, všetkých sme previezli do nemocnice v Trenčíne,” informuje hovorca záchranárov Boris Chmel a dodal: “17-ročný mladý muž utrpel úraz hlavy a dolnej končatiny, 18-ročný muž utrpel taktiež úraz hlavy, oboch sme previezli do trenčianskej nemocnice.” 

Dopravná nehoda pri Trenčíne.

Zdroj: topky.sk | Foto: HaZZ