Väzeň Ľubomír Behan ušiel pred pár mesiacmi z väznice v Leopoldove. Teraz ho policajti našli, no údajne im opäť ušiel. Policajti prehľadávali autá vodičov. 

[sociallocker]Podľa informácií tvnoviny.sk mali policajti nájsť väzňa, ktorý ušiel 2.júna z väzenia v Leopoldove. V obci Ostrov pri Piešťanoch sú vraj od rána policajti aj kukláči. Podľa portálu sa Behan mal nachádzať v dome svojho otca a udal ho kamarát. Muži zákona ho dokonca mali zadržať, no vraj im opäť ušiel. Policajti prehľadávali okolité lesy či domy. Nad poľnohospodárskym družstvom lietal vrtuľník ministerstva vnútra. Polícia väzňa stále hľadá. Podľa informácií tvnoviny.sk je možné, že Behan sa v obci Ostrov skrýval už dva mesiace.

Policajti v okolí obce Ostrov kontrolovali aj vodičov. Nám sa podarilo získať svedectvo od jedného zo šoférov, ktorý išiel medzi dedinami Ostrov a Očkov. Tvrdil, že policajti boli ozbrojení samopalmi a zastavovali autá v oboch smeroch. “Musel som vystúpiť z auta, vypnúť motor a opatrne otvoriť nákladný priestor dodávky. Opýtali sa ma, či niekoho neprevážam v nákladom priestore. To už za mnou stáli dvaja policajti s namierenými zbraňami,” povedal šofér pre Hitky.sk a dodal, že jeden z policajtov naskočil do nákladného priestoru auta a začal ho prehľadávať. Toto sa malo stať približne o 8.15 hod.ráno.

Ľubomír Behan ušiel z väzenia ešte v júni

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook, cz.depositphotos.com
[/sociallocker]